واردات تجهيزات آشپزخانه هني‌پني، فروش دستگاه‌ها، تامين لوازم يدكي و خدمات پس از فروش هني پني در ايران


تجهيزات آشپزخانه هني پني

واردات تجهيزات آشپزخانه هني‌پني، فروش دستگاه‌ها، تامين لوازم يدكي و خدمات پس از فروش هني پني در ايران

فروش دستگاه‌هاي هني پني

واردات مستقيم و فروش بدون واسطه محصولات و تجهيزات آشپزخانه هني پني در سراسر كشور

دستگاه سرخ كن هني پني

دستگاه سرخ كن هني پني

هني پني اولين سازنده سرخ كن تجاري در سال 1957 بود و شهرت خود را از مهندسي و توليد سرخ كن تجاري روباز و تحت فشار و همچنين ابداع تكنولوژي صرفه جويي در روغن و فيلتر اتوماتيك كسب كرده است. سرخ كن هني پني با هدف كاربري آسان، كاهش هزينه و صرفه جويي در زمان همراه با بالاترين كيفيت ساخته ميشود.

بخار پز و فر هني پني

بخار پز و فر هني پني

از آنجا كه صنعت فست فود همواره در حال تغيير و بروز شدن است تا غذاي سالم و مناسب ذائقه امروز توليد كند، هني پني با توليد دستگاه‌هاي بخار پز تجاري، تلاش دارد تا جوابگوي انتظارات آشپزخانه‌هاي صنعتي امروزي و مناسب منو و غذاهاي جديد فست فودها باشد. بخار پز هني پني تهيه غذاهاي متنوع از روشهاي مختلف را ممكن ميكند.

كباب پز و جوجه گردان هني پني

كباب پز و جوجه گردان هني پني

جوجه گردان هني پني تصور تازه اي از فضا، امكانات و كارايي به آشپز ميدهد. هدف اصلي جوجه گردان هني پني حصول اطمينان از پخت كامل و حتي تميز كردن آسان نسبت به انواع سنتي آن است. البته قدرت، كيفيت نهايي، صرفه جويي در زمان و كاربري آسان كه از ويژگيهاي محصولات هني پني است نيز همواره مد نظر بوده است.

نگهدارنده و ديسپلي هني پني

نگهدارنده و ديسپلي هني پني

بازاريابي عنصري كليدي در صنعت فست فود است و ارائه غذاي گرم و تازه به مشتري راه كاريست كه ديسپلي هني پني در اختيار شما قرار ميدهد. ارزشمندترين چيز در آشپزخانه زمان است و هرچيزي كه بتواند سبب افزايش بهره وري و صرفه جويي در زمان پرسنل شود ارزش بالايي دارد. نگهدارنده هاي هني پني به همين منظور ساخته شده اند.

تجهيزات آشپزخانه هني پني

آشنايي با انواع دستگاه‌هاي تجاري و تجهيزات آشپزخانه صنعتي هني پني

سرخ كن رو باز هني پني

سرخ كن روباز هني پني، ظرفي پر از روغن داغ است و مواد غذايي را كه نياز به سرخ كردن و ترد شدن دارند، در درون آن فرو ميكنند تا در روغن شناور شده و سرخ شوند. هني پني شهرت خود را از توليد سرخ كن صنعتي و ابداع تكنولوژي صرفه جويي روغن و فيلتر اتوماتيك كسب كرده است. سرخ كن هني پني با هدف كاربري آسان، كاهش هزينه و صرفه جويي در زمان توليد شده است.

سرخ كن تحت فشار هني پني

سرخ كن تحت فشار هني پني مشابه سرخ كن روباز هني پني است با اين تفاوت كه بعد از قرار گرفتن مواد غذايي در ظرف روغن، درب سرخ كن بسته ميشود تا تحت فشار، سريعتر سرخ شوند.هني پني شهرت خود را از توليد سرخ كن صنعتي و ابداع تكنولوژي صرفه جويي روغن و فيلتر اتوماتيك كسب كرده است. سرخ كن هني پني با هدف كاربري آسان، كاهش هزينه و صرفه جويي در زمان توليد شده است.

دستگاه‌ها و تجهيزات هني پني

دستگاه سرخ‌كن هني‌پني، كباب‌پز هني‌پني، فر بخارپز هني‌پني، تجهيزات نگهدارنده غذا و ديسپلي هني‌پني

آموزش مراحل راه اندازي فست فود

راه اندازي فست فود، فروش تجهيزات آشپزخانه فست فود و رستوران، طراحي و اجراي دكوراسيون داخلي و ...